Innowacyjne podejście w inżynierii środowiska

Specjalizujemy się w technologii uzdatniania wody, a w szczególności w projektach, koncepcjach, audytach, doradztwie, szkoleniach i analizie ryzyka. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w szeroko rozumianej dziedzinie uzdatniania wody. Nasz zespół doświadczonych inżynierów nieustannie poszukuje innowacyjnych sposobów ochrony i zachowania naszych zasobów wodnych. Staramy się wywierać pozytywny wpływ na środowisko oraz społeczność, którym służymy poprzez nasze najnowocześniejsze badania i wdrażanie zaawansowanych technologii.

Będąc liderem w dziedzinie rozwiązań dla technologii uzdatniania wody oferujemy następujące usługi:

Dokumentacje technologiczne

Oferujemy kompleksowe dokumentacje technologiczne Stacji Uzdatniania Wody, włączając w to projekty, koncepcje i programy funkcjonalno-użytkowe.

Więcej
Doradztwo technologiczne

Profesjonalne doradztwo dla przedsiębiorstw, które potrzebują wsparcia w zakresie technologii uzdatniania wody.

Więcej
Badania naukowe

Oferujemy profesjonalne badania naukowe w zakresie technologii uzdatniania wody, które pozwalają na dopasowanie procesów uzdatniania do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Więcej
Szkolenia i konferencje

Oferujemy szkolenia i konferencje dla pracowników na różnych stanowiskach, zapewniające poszerzenie wiedzy z zakresu technologii uzdatniania wody, opracowywania planów bezpieczeństwa i analizy ryzyka.

Więcej
Analizy ryzyka i Plany Bezpieczeństwa Wody

Jako eksperci w dziedzinie technologii uzdatniania, oferujemy naszym klientom wsparcie w zakresie opracowywania i wdrażania planów bezpieczeństwa wody, aby zapewnić najwyższą jakość i zminimalizować zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi.

Więcej
Specjalistyczne technologie uzdatniania wody

Oferujemy specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie uzdatniania wody, które pozwalają na skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń.

Więcej

Naszymi klientami są między innymi

  • Przedsiębiorstwa Wodociągowo - Kanalizacyjne
  • Gminy i urzędy miast
  • Stacje sanitarno-epidemiologiczne
  • Prywatni dystrybutorzy wody pitnej i butelkowanej
  • Producenci urządzeń dla branży wod-kan
  • Firmy wykonawcze obiektów komunalnych

Zapraszamy do współpracy